Wyniki indywidualne – gr. B

Lp. Nazwisko i imię Szkoła I II III IV V Pkt. Dz
1. PIECZULIS, Hubert SP nr 11 Suwałki 25 21 21 20 27 114
2. OMILIAN, Magdalena SP Bakałarzewo 22 16 15 17 18 88 I
3. BRZOZOWSKA, Magdalena SP nr 10 Suwałki 21 15 14 16 19 85 II
4. DZICZKOWSKI Julian SP nr 5 Suwałki 20 15 15 15 19 84
5. BIENIO, Maciej SP nr 11 Suwałki 18 10 15 15 18 76
6. DADURA, Aleksander SP nr 11 Suwałki 17 14 13 14 17 75
7. NIEWIAROWSKI, Michał SP nr 10 Suwałki 19 11 13 13 17 73
8. BARTNIK, Michał SP Ełk 17 19 15 21 72
9. OŁÓW, Wojciech SP nr 10 Suwałki 16 14 12 14 16 72
10. WASILEWSKI, Stanisław SP nr 4 Suwałki 17 17 15 23 72
11. DZICZKOWSKA, Maria SP nr 5 Suwałki 18 14 13 12 11 68 III
12. WAWRUKIEWICZ, Szymon SP nr 11 Suwałki 15 17 17 19 68
13. KRYNICKI, Filip SP nr 2 Suwałki 13 13 13 20 59
14. WYSOCKA, Magdalena SP Jeleniewo 17 11 13 11 52 IV
15. WIĘCH, Wiktor SP nr 6 Suwałki 19 15 17 51
16. SŁUCHOCKI, Igor SP nr 2 Suwałki 13 15 15 43
17. RACIS, Michał SP Filipów 16 21 37
18. ROJEK, Bartosz SP nr 11 Suwałki 20 15 35
19. ANUSZKIEWICZ, Konrad SP nr 6 Suwałki 13 19 32
20. SŁUCHOCKI, Mikołaj SP nr 2 Suwałki 15 17 32
21. DĄBROWSKA, Marianna SP nr 11 Suwałki 15 13 28 V
22. LEWKOWICZ, Norbert SP Bakałarzewo 17 10 27
23. MISIUKIEWICZ, Mikołaj SP nr 10 Suwałki 13 12 25
24. JASIULEWICZ, Dawid SP nr 5 Suwałki 23 23
25. BUTANOWICZ, Amelia SP nr 7 Suwałki 13 9 22 VI
26. BUTKIEWICZ, Hanna SP Nowa Wieś 11 11 22 VII
27. DAWIDOWICZ, Oliwia SP nr 11 Suwałki 11 11 22 VIII
28. GÓRSKI, Franciszek SP nr 11 Suwałki 9 13 22
29. IRACKI, Piotr SP nr 11 Suwałki 17 17
30. KISIELEWSKI, Adam SP Bakałarzewo 16 16
31. ORCHOWSKA, Zofia SP Bakałarzewo 15 15 IX
32. TYLENDA, Łukasz SP Przebród 15 15
33. WASILEWSKI, Kacper SP nr 7 Suwałki 15 15
34. ŻUKOWSKI, Kacper SP Bakałarzewo 15 15
35. BOGUSZEWSKI, Bartosz SP nr 7 Suwałki 13 13
36. SZYMASZKO, Oliwia SP nr 7 Suwałki 13 13 X
37. TRACZKOWSKI, Piotr SP Bakałarzewo 13 13
38. WALUŚ, Igor SP nr 2 Suwałki 13 0 13
39. FIRMUGA, Jakub SP nr 7 Łomża 11 11
40. RACIS, Dominika SP Filipów 11 11 XI
41. KOWALCZYK, Aleksandra Akademia Dzieci Ciekawych Świata 9 9 XII
42. STADNIK, Daniel SP nr 11 Suwałki 7 7
43. SZKIRUĆ, Julia SP nr 11 Suwałki 7 7 XIII
44. DRAGAN, Jakub Akademia Dzieci Ciekawych Świata 5 5